درباره ما

بیکن‌پی یکی از زیرمجموعه‌های شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) است. ما در بیکن‌پی به دنبال ارائه محصولات مبتنی بر فناوری بیکن هستیم. ما مدت‌ها در زمینه بیکن، فناوری‌های مورد استفاده در آن، سخت‌افزار و نرم‌افزارهای آن و جنبه‌های توسعه کسب‌وکار مبتنی بر بیکن به تحقیق و پژوهش پرداخته‌ایم؛ و امروز به پشتوانه این تجارب، می‌توانیم ادعا کنیم که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر بیکن، می‌توانیم روش ارتباط شما با مشتریان کسب‌وکارتان را متحول کرده و از این طریق، به کسب‌وکار شما رونق بخشیم.

مجموعه بیکن‌پی با بهره بردن تخصص و تجارب متخصصان خود و همچنین سایر زیرمجموعه‌های شرکت ایپام، از جمله مجموعه گردش‌پی و مجموعه پرداخت‌سازی، توانسته است راه‌کارهایی جامع و هماهنگ را در زمینه‌های پرداخت، گردشگری، ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات از طریق بیکن، به کسب‌وکارهای گوناگون ارائه دهد.

ما در مجموعه بیکن‌پی متعهد به یادگیری و توسعه مداوم محصولات هستیم. از این رو همیشه بخش بزرگی از فعالیت‌های بیکن‌پی به حوزه تحقیق و توسعه اختصاص دارد؛ تا بتوانیم بهترین راه‌کارهای موجود در سطح جهان را در اختیار کسب‌وکارهای ایرانی بگذاریم.